Chrome nie wkleja tekstu w android

  Chrome przeglądarka z ogromem możliwości - standardowa przeglądarka w systemie android ; co gdy zaczyna nas zawodzic?  U samego początku w naszym telefonie z androidem działa wszystko znamienice - lecz z instalowanie nowych aplikacji i poszezaniem możliwości systemu , zdarza się ze nasze urządzenie zaczyna szwankowac, warto tu sprostować sprzęt jest ok, lecz sam system android zaczyna z czasem zwalniać i obdarowywac nas bledami. Jednym z znaczących objawów jest zwolnienie aplikacji, co jest zauważalne gołym okiem, natomiast co gdy spotykają nas inne problemy w systemie android? Do dłuższego namysłu skłoniła mnie sytuacja; gdy nasz system a zarazem przeglądarka przestała kopiować nam treści- w czym to przeszkadza; mianowicie np, w prowadzeniu bloga lub pisaniu postow. Kwestia przyzwyczajenia -  pisanie rozległych artykułów z smartfona jest kwestia przyzwyczajenia - a zarazem rzeczą przyjemną. Gdy już się przedstawimy na nasz smartfon, mogą zacząć się problemy - mój był n...

Naprawa Artykułu SEO.


Niska pozycja Google – nic straconego – naprawa artykułu Seo.


Bywa i tak czasami w naszej karierze, że trafia nam się goły tekst do obróbki, są to przeważnie nie fachowo napisane informacje, zdawkowe źródła, czy słabe tłumaczenie. Praca z tekstem ma to do siebie, że na dzisiejszą chwilę można wszystko bezstratnie naprawić. Poznamy tu kilka metod wzbogacenia i wzmocnienia artykułu SEO.

Wymogi SEO, kiedyś a dziś.


Ewolucja mknie do przodu, branża SEO nie jest wyjątkiem, z roku na rok pewne zasady ulegają zmianie. Przykładowo ostatnią taką zmianą było wzmocnienie znaczenia słowa kluczowego w naszej domenie. Z biegiem czasu zwiększa się też objętość tekstu pisanego na potrzeby internetu. Nie dość że tekst staje się obszerniejszy, to jeszcze należy w nim zastosować słowa kluczowe. Prawidłową ilością słów kluczowych są dwa słowa na tysiąc znaków. Za odpowiednią ilość znaków dla artykułu SEO w 2020 roku uznaje się ilość 600 słów, i jest to wystarczająca ilość dla przeciętnego czytelnika, by zgłębić zagadnienie. Przyjęło się, by pisać teksty, których czas czytania nie przekracza 7 minut i pozwala na maksymalne skupienie się na czytanym tekście. W dodatku ważne akapity powinny być pogrubione, by je wyszczególnić podczas czytania, i dać znać wyszukiwarce że tekst pogrubiony ma większe znaczenie.

Tekst jako źródło wiedzy.


Tekst nawet słabo napisany jest niezastąpionym źródłem wiedzy z danej dziedziny, mianowicie zawsze możemy się z takiego tekstu dowiedzieć coś nowego. Często początkującym blogerom brakuje inspiracji, a z takiego przypadkowo napotkanego tekstu można coś zapożyczyć, rozwinąć, czy nawiązać do danego tematu. Niezastąpionym źródłem wiedzy są zagraniczne portale tematyczne, które po przetłumaczeniu dają nam nieskończony zasób wiedzy z danej dziedziny. Z reguły po przetłumaczeniu taki tekst nie ma ładu ani składu, no ale od czego tu jesteśmy?. Tłumacząc testy i czerpiąc z nich wiedzę, jesteśmy w stanie napisać długie i fachowe artykuły na dany temat. Jeśli się postaramy i napiszemy tekst o długości 10 000 znaków, na pewno zajmiemy wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania, z pewnością będzie to pozycja w top 10. W tekście pisanym, używaj zapytań zwrotów, które przeciętny użytkownik może zadać wyszukiwarce do znalezienia poszukiwanej przez niego frazy. Odpowiedni dobór tematu jest drogą do sukcesu.

Strategia pisania tekstu.


Więc po tak długim wstępie i wprowadzeniu jaką strategię SEO objąć? Przemy artykuły na polski rynek, więc 600 słów z pewnością wystarczy, następna kwestia w trakcie pisania artykułów SEO to zgromadzenie odpowiednich materiałów, co nie jest wybitnie trudne. Zatem rusz głową i nie bój się otworzyć więcej niż jedną przekładkę; czytaj, redaguj, pisz, streszczaj. Ważne by budować swój tekst na tyle na ile pozwoli Ci wyobraźnia. Po wymyśleniu dobrego tytułu, zastanów się nad dobrymi tagami, jest to kluczowa kwestia do odnalezienia artykułu w sieci. Jak najwięcej notuj, pisz na kartce co przyjdzie ci do głowy. Pamiętaj że motywacja to droga do sukcesu, dobry tekst to przemyślana treść, i systematyczność. Przy każdej okazji sięgaj do książek, jestem pewien że najdziesz tam informacje na które trudno wyło by ci trafić gdzie indziej. Nie zniechęcaj się brakiem weny, tak już jest z pisaniem tekstu że czasami nie wie się co napisać.

Zasady SEO - co wpływa na pozycję Bloga?


1. Wiek domeny.

2. Słowo kluczowe w domenie.

3. Słowo kluczowe jaki pierwsze słowo w domenie.

4. Od jakiego czasu posiadamy domenę.

5. Słowa kluczowe znajdujące się w subdomenie.

6. Słowa kluczowe zawarte w tytule.

7. Tytuł rozpoczynający się od słowa kluczowego.

8. Opis strony zawierający słowa kluczowe.

9. Znacznik H1 na stronie.

10. Używanie znaczników H2 – H5.

11.Słowa kluczowe często używanie w tekście.

12. Długość tekstu, pozwalająca stwierdzić dogłębne omówienie zagadnienia.

13. Słowa zawarte w tagach i opisie strony.

14. Prędkość wczytywania się strony.

15. Bezproblemowe wczytywanie się treści HTML.

16. Strzeż się powielania treści, ma to bardzo negatywny wpływ na widoczność naszej strony.

17. Google Caffeine – jest to skrypt który sprawdza naszą treść pod względem aktualizacji.

18. Częstotliwość dodawania nowych treści.

19. Eksponowanie słów za pomocą odpowiednik znaczników.

20.Multimedia na stronie, czyli: wszelkie zdjęcia filmu oraz inne treści wzbogacające naszą stronę.


Tak na koniec, stosując te techniki SEO w trakcie tworzenia treści internetowej na pewno odniesiesz sukces. Być może coś dopomogłem, daj znać w komentarzach.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak naprawić cieknącą spłuczkę cieknący kibel szybki poradnik 8 min roboty

Linux mint upgrade - czyli aktualizacja w paru krokach...

Reinstalacja GRUB – jak naprawić bootloader.